Купила фаллоіметатор і що з ним робити?

Як показує практика купити фаллоіметатор – це тільки півсправи, а от по-справжньому складності виникають тільки тоді, коли жінка стикається «обличчям до обличчя», ну або тим самим місцем з головкою штучного пеніса.


Отже, в ваших чарівних ручках виявилася ця силіконова громадина, ось тільки не виглядає вона так, немов цю «дубину» можна використовувати в мирних цілях і вже тим більше отримувати від цього задоволення. Як казав чоловік в самому розквіті сил: «Спокій. Тільки спокій! ». Найголовніше – це не пробувати, ось так прямо відразу втілювати в життя все, що ви коли-небудь підгледіли в відео для дорослих. Порноактриси звичайно ж не просто так використовують всі ці штукенція без підготовки і тренувань. І хоча їм трудові мозолі вже точно не загрожують, все ж підготовка найважливіше. Почнемо, звичайно, з першого знайомства і секс-іграшкою. Купити фаллоіметатор в секс-шопі https://banana.ua/faloimitatoryi/dvoynoy-falloimitator/ великого розміру можна через недосвідченість … Ну, або так би мовити, не ходіть до супермаркету голодними … Великий фаллоіметатор виглядає звичайно круто, ось тільки не можна передбачити чи буде він настільки хороший для вас як про це пишуть в описі іграшки. Тому спершу слід спробувати середній або навіть маленький м’який і пружний латексний або гелевий фалос. Відмінним варіантом може стати і пеніс з киберкожи. Поспішати в цьому пікантному справі не варто, а то й справді можна собі що-небудь та натерти. Навіть для вкрай досвідчених і надмірно сексуально активних поступовість і поміркованість – кращий друг.


Підготовка. Старт. Пуск!


Щоб уникнути неприємних мікротріщин та інших травм піхви, потрібно як мінімум підготувати своє тіло фізично, а як максимум і морально теж. Можна щедро змастити іграшку і себе мастилом, а ще краще якимось особливим зігріваючим лубрікантом. Як і масла в каші багато не буває, так і на лубриканти краще не економити. Піхву і анус (якщо ви використовуєте анальний фаллоіметатор) дуже ніжні і травматичні органи! Як тільки ви відчуєте, що досить порушено і розслаблені, ось тоді і слід «запускати» його всередину. Перші відчуття не завжди ідеальні і на перший погляд може здатися, а воно того варте? Але при регулярному використанні стане зрозумілий але що Так! Варто було! Потрібно тільки навчити себе відгукуватися на всі пориви свого тіла і пробувати нові пози і варіанти секс-іграшки, ось тоді фалоімітатор з легкістю може перетворитися в вашого ідеального коханця.

Эта запись также доступна на: Russian